آیین نامه آموزشی

ماده 1- قوانین تشکیل دوره:

تبصره 1: شروع قطعی دوره پس از به حدنصاب رسیدن، به دانشجویان اعلام می گردد، در غیر اینصورت شروع دوره تا به حد نصاب رسیدن تعداد افراد به تعویق خواهد افتاد ( حدنصاب شروع کلاس ها 10 نفر می باشد ) و زمان شروع از طریق پیامک به اطلاع خواهد رسید.

تبصره 2: در صورت انصراف تا یک هفته پیش از شروع کلاس %90 شهریه استرداد داده می شود. 

تبصره 3: در صورت انصراف تا 48 ساعت پیش از شروع کلاس %80 شهریه استرداد داده می شود. 

تبصره 4: در صورت انصراف در روز شروع کلاس و بعد از آن هیچ مبلغی از شهریه استرداد داده نمی شود.

تبصره 5: در صورت انصراف یا عدم تشکیل کلاس، مبالغ با در نظر گرفتن ضوابط ذکر شده، به صورت نقدی و یا کارت به کارت، حداقل تا 3 روز بعد از تاریخ انصراف پرداخت می گردد.

تبصره 6: تسلط دانشجو بر مطالب پیش نیاز دوره الزامی است و در صورت عدم رعایت پیش نیاز دوره، مسئولیت آن به عهده دانشجو می باشد.

تبصره 7: هرگونه تغییر در روز و ساعت و یا جلسه ای از دوره در وب سایت شرکت www.dspcore.ir و همچنین با ارسال پیامک، اطلاع رسانی می گردد و پیگیری کلیه موارد آموزشی به عهده دانشجو می باشد.

تبصره 8: از آنجائیکه نظرات شما رهنمون ما در برگزاری دوره های بهتر و غنی تر است لذا با تکمیل فرم ارزشیابی در پایان هر دوره ما را از نظرات خود مطلع فرمائید.

ماده 2: قوانین انضباطی شرکت:

تبصره 1: کلاس ها راس ساعت مقرر شروع خواهد شد و شما  با حضور به موقع در کلاس نه تنها به وقت خود و دیگران احترام گذاشته اید بلکه در هرچه بهتر برگزار شدن دوره ما را یاری می نمایید. لذا از تاخیر بیش از 10 دقیقه اجتناب نمایید.

تبصره 2: در صورت غیبت غیر موجه بیش از 2 جلسه، دانشجو از دوره مذکور حذف می گردد. تاخیر یا غیبت غیر موجه دانشجویانی که از سوی سازمان یا شرکت معرفی شده اند بلافاصله به اطلاع سازمان و شرکت معرفی کننده خواهد رسید.

تبصره 3: از آنجائی که استفاده از تلفن همراه و روشن بودن در طول جلسات موجب اختلال در یادگیری خود و دیگران می شود، لذا با خاموش نمودن تلفن همراه در کلاس درس، از اختلال در یادگیری  خود و دیگران جلوگیری نمائید.

تبصره 4: مسئولین آموزش برای تکمیل پرونده آموزشی و حفظ سوابق، نیاز به اطلاعات دقیق دارند لذا در دادن اطلاعات صحیح و تکمیل فرم ها با مسئول آموزش همکاری نمایید.

تبصره 5: در پایان کلاس حتما" کامپیوتر خود را خاموش و صندلی خود را مرتب نمائید و با رعایت قوانین، در تامین لابراتوار مناسب ما را یاری نمائید.

تبصره 6:  با حفظ نظم و آرامش در محیط شرکت ما را در ایجاد محیطی مناسب آموزش یاری نمائید.

تبصره 7:از آنجائیکه استعمال دخانیات در مکانهای عمومی تضییع حقوق دیگران است لذا از استعمال دخانیات در محیط شرکت جدا"  خودداری نمائید.

تبصره 8: ضبط جلسات تدریس به صورت ویدئویی ممنوع می باشد و ضبط صوتی با هماهنگی و تائید استاد امکان پذیر است.

تبصره 9: شرکت کنندگان در دوره ها موظف به رعایت کلیه شئونات اخلاقی و انضباطی  شرکت بوده و در صورت  عدم تشخیص صلاحیت فرد، از ادامه تحصیل فرد مذکور در شرکت خودداری به عمل خواهد آمد.

ماده3: قوانین صدور گواهینامه:

تبصره 1:شرایط دریافت گواهینامه رسمی پایان دوره، حضور دانشجو در 70 % جلسات کلاس ،تسویه حساب کامل، نظر مساعد استاد و تائید کامل شرکت  می باشد .

 

اینجانب ضمن تایید صحت اطلاعات این فرم، کلیه آئین‌نامه‌های آموزشی و انضباطی این شرکت را قبول می‌نمایم و ملزم به رعایت آنها هستم.